Атака терористів у Нью-Йорку. Світовий торговий центр у пожежі. Башти-близнюки, пронизані палаючими літаками. Люди стрибають із вікон і гинуть. Рятувальники та пожежники йдуть на смерть, намагаючись врятувати життя з цього пекла. Руїни серед Манхеттена і весь світ у приголомшило спостерігає кадри жахливої ​​трагедії знову і знову. Який шалений злочинець здійснив цей кривавий сценарій?

Трагедії такого масштабу жорстокості шокують людей. Важко зрозуміти мотиви того, хто готовий до таких руйнувань ціною власного життя. Що відбувається в розумі істоти, яка планує та здійснює ці сценарії? Масові цинічні вбивства і повна зневага до життя противні людській природі.

Проте існує «експертна» думка, що в таких вчинках божевілля не більше, ніж у кожному з нас.  «Демони» властиві людській природі.

У таких заявах правди немає ні на йоту. Людина не народжується терористом-смертником – це протирічить її сутності. Схиблені на руйнації божевільні, штучно створюють терористів, найчастіше використовуючи психіатричні методи контролю за розумом. Слабкі, психологічно запрограмовані люди готові зробити вкрай нераціональний вчинок і забрати сотні безневинних життів. Це безвільні зомбі, чия поведінка штучно створена для скоєння вбивства.

Щоб зламати природу людини і змусити її бездушно знищувати собі подібних, використовуються психотропні препарати. Вони настільки змінюють свідомість, що майбутній масовий вбивця повністю втрачає людську подобу і волю.

Японські льотчики-камікадзе перед смертоносними завданнями під час Другої Світової війни приймали амфетамін. Це знижує природне бажання жити, створюючи ейфорійний стан підвищеної агресії та психоз.

Першими такими терористами-смертниками вважатимуться ассасинів. У 1090 році у фортеці біля Каспійського моря, в горах було створено Орден Ісмаїла. Його засновник Хасан ібн Саббах створював майбутніх убивць, одурманюючи їх потужним зіллям на основі гашишу. У такому несвідомому стані піддослідних переміщали до розкішного саду, де давали випробувати всі тілесні насолоди та втіхи з жінками, а потім знову одурманювали і відправляли назад «господарю». Його завданням було переконати, що все, що відбувалося тут, лише мала частина раю, який вони знайдуть, виконавши свою смертоносну місію. Так вирощувалися «хашишини» – споживачі гашишу, що пізніше почало звучати з арабської, як «ассасин».

Беверлі Ікмен, педагог та письменниця заявляє:

Криваве «вирішення єврейського питання» Гітлером і викорінення «життя не гідного життя», «етнічні чистки» в Косово, терор у Боснії та самогубці, які забирають безневинні життя в наші дні – величезні збитки світу завдають збожеволілі маніяки, програмуючи вбивства і геноцид.

Викриваючи приховані причини всесвітнього терору, що зростає, ми надаємо гласності безпосередню участь у цьому психологів і психіатрів. Розкриваємо справжню причину і відповідальних за створення масового божевілля що стоять за спиною тероризму.

Поделиться информацией в 1 клик