Альтернативні методи лікування

Психіатрії була довірена турбота про тих, хто її відчайдушно потребує. Про тих, хто має розумові проблеми чи розлади психіки. Але психіатрія показала свою повну неспроможність.

Це поки що все, що змогла дати психіатрія. Так, ще тривала історія невдач, яка задокументована судовими позовами та попередженнями про небезпеку.

Існують сотні способів допомогти людині, про які мало хто знає лише тому, що психіатрія за підтримки мільярдних вливань від фармацевтичних компаній намагаються повністю монополізувати сферу душевного здоров’я. Навіть тим, хто зазнає сильних душевних розладів, можна допомогти.

Традиційна медицина доводить, більшість психічних розладів є наслідком фізичної хвороби. І коли її знаходить та виліковує компетентний лікар, проблеми розуму та психічні розлади теж йдуть.

Але психіатри, називаючи себе експертами у душевних переживаннях та психічних розладах, навіть не повідомляють про це пацієнтів. Адже свій дохід вони одержують від психіатричних препаратів та лобі фармацевтичних компаній.

Доктор Томас Сас стверджує:

Будинки для людей похилого віку, програми інтенсивного навчання, тимчасові будинки для незаможних, чиї сім’ї розпалися, прогресивні в’язниці. Ці та інші заклади та проекти мають взяти на себе функції сучасних психіатричних лікарень.

Одна лише спокійна обстановка, де у пацієнта є гарне харчування, безпечне оточення і можливість відпочити, можуть повернути людину в норму за лічені дні. Психіатрія ж наклала лапу на цю сферу та всю медицину загалом, порушуючи такі основи права, як Загальна декларація прав людини та Декларація прав людини у сфері психічного здоров’я, проголошена ГКПЛ.

Ви також можете ознайомитися із документом «Альтернатива психотропним препаратам».

Інші часті питання.

 

Поделиться информацией в 1 клик

2 коментарі

  1. Я вважаю, що фізика, на відміну від хімії, викликає неудобства, але не діє на майбутнє. Тому я використовую звукоізоляційні навушники з охорони праці.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment