Якщо ви думаєте, що психіатрія не має до вас ніякого відношення, подумайте ще раз!

Сьогодні ви можете несподівано зіткнутися з нею там, де і не припускали. У судах, в армії, у себе вдома, в школі своєї дитини.

Фільм «Психіатрія: індустрія смерті» – документальна стрічка, створення якої зажадало два роки і вивчення тисяч сторінок архівних документів. Приголомшлива своєю суттю стрічка, викриває згубний вплив психіатрії на кожен аспект сучасного суспільства.

Усі частини фільму дивиться за посиланням

Шокуючи кадри кінохроніки, сучасна зйомка, інтерв’ю експертів медицини і історії, що чіпають до глибини, тих, хто випробував на собі жорстокі методи під назвою «психіатричне лікування», історії жертв і їх рідних роблять фільм найповнішою документальною стрічкою про зловживання психіатрії.

Адвокати, лікарі, педагоги, експерти по душевному здоров’ю і зловживанням в цій сфері дають свою оцінку тому, що і як робить психіатрія від самого її зародження до нашого часу. Рідкісні історичні кадри і сучасність – більше 160 інтерв’ю і реальні випадки пацієнтів, які змогли вижити в психіатричному пеклі. Яскравим прожектором правди це приголомшливий документальний фільм висвічує жорстоке псевдонаукове обличчя психіатрії з її багатомільярдним обманом.

Психіатри ретельно приховують цю сторону своєї діяльності, але ми упевнені, що у кожної людини є право знати, що насправді відбувається у сфері душевного здоров’я, на монополію в якій претендує психіатр. Кожен з нас, страхові компанії і обдурені уряди регулярно спонсорують «лікування», але самі психіатри визнають, що воно не можливе!

Шокуючи факти психіатричної практики, історії про тих, хто прагне насаджувати психіатрію в суспільстві, і в чому полягає страшна загроза для майбутнього наших дітей, ви дізнаєтеся, подивившись фільм «Психіатрія: індустрія смерті».

Ви можете замовити у нас DVD «Психіатрія: індустрія смерті» в комплекті з просвітницьким матеріалом.
Дзвоніть 38 066 803 5583 або
пишіть на email: info@cchr.org.ua

Замовляючи цей просвітницький набір ви допомагаєте нам продовжувати нашу діяльність.

Поделиться информацией в 1 клик

2 коментарі

  • Дякуємо за звернення!
   Телефонуйте на гарячу лінію!
   +38 (067) 465-3305
   +38 (066) 803-5583

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment