Недобровільна госпіталізація, примусове введення препаратів, незаконне позбавлення дієздатності, помилкові діагнози, зруйновані життя, шахрайство з майном, жорстокість, позбавлення прав, знущання, тортури – це лише мала частина бід сучасної психіатрії.

Мета Громадянської комісії з прав людини (ГКПЛ) – відновити права та гідність громадян у сфері душевного здоров’я. Панування психіатрії у цій галузі несе людству лише біль, страждання та насильство.

Якщо ви постраждали від психіатрії. Інструкція до дії

ГКПЛ в Україні з 2013 року відстоює та захищає людей від неправомірних дій психіатрів. Ця міжнародна громадська організація була заснована в 1996 році в Лос-Анджелесі, і з того часу викриває злочини психіатрії по всьому світу. Почалося все зі справи Віктора Дьорі, якого насильно помістили до психіатричної лікарні Пенсільванії. Психіатр звинуватив його в тому, що він “бурмотів невиразно” і навісив ярлик “параноїдальна шизофренія”. Насправді Дьорі просто розмовляв угорською. ГКПЛ подала лікарні позов за жорстоке лікування і Дьорі був звільнений.

Прості громадяни мало обізнані про реальну діяльність психіатрів, за незнанням потрапляють у психіатричні лікарні, і потім не розуміють, що з ними роблять, навіщо, коли і чим це закінчиться. Психіатрія позбавляє людей свободи та всіх прав, накачує пацієнтів наркотиками без їхньої згоди, калічить лоботомією та електрошоком (ЕСТ). Душевно хворих катують, використовують як рабів, проводять експерименти, від яких пацієнти помирають, а психіатрія обманом отримує мільярдні прибутки.

Грунтуючись на законах країни, Декларації душевного здоров’я, окремих положеннях закону «Про психіатричну допомогу», презумпції душевного здоров’я, Конвенції ООН «Про права людини» та успішному досвіді захисту прав та гідності, ми допомагаємо впоратися з незрозумілими ситуаціями, що виникають у людей із психіатрією.

Якщо вам потрібна допомога від психіатрії

Якщо ви чи ваші близькі постраждали від психіатрії та вам потрібна допомога, ви можете звернутися до ГКПЛ України. У нас ви можете отримати консультацію та рекомендації, як діяти у вашій ситуації.

 1. Отримати чіткий алгоритм простих дій, щоб урятувати своїх близьких із психіатричної лікарні, якщо вони опинилися там недобровільно.
 2. Повідомити про злочини, свідком яких ви стали або від яких постраждали самі.
 3. Отримати консультацію та рекомендації, як діяти для відновлення дієздатності.
 4. Знайти з нашою допомогою журналістів, щоб оприлюднити порушення та злочини, з якими ви зіткнулися в психіатрії.
 5. Попередити нові порушення та злочини, розкриваючи злочинні схеми і протиправні дії психіатрів.
 6. Отримати правдиві дані про те, чим є «лікування» в психіатрії.
 7. Врятувати інших людей, повідомляючи правду про справжній стан справ у психіатрії.
 8. Якщо ви є співробітником психіатричного закладу, але хочете нам повідомити цінні відомості, ми гарантуємо вам повну конфіденційність. Ви зможете полегшити душу та зняти тягар провини від приховування чи участі у злочинних діях проти пацієнтів.
 9. Притягнути до відповідальності винних, надати урок злочинцям, подати судовий позов та відновити свої честь, гідності та права.

Ми не є юридичною організацією і не надаємо юридичних послуг. Ми не поліція і не суд і не призначаємо покарання. Але ми готові допомогти вам відстояти ваші права, закликати винних до відповіді, відновити справедливість та зробити сферу душевного здоров’я гуманною та безпечною для людей.

 • Вам треба зв’язатися з нами доступним для вас способом.
 • Консультант вислухає і задокументує випадок, про який ви хочете розповісти.
 • Вся передана нам інформація захищена законом України щодо персональних даних. Ми гарантуємо її конфіденційність і використовуємо лише за вашою згодою.
 • Після того, як випадок буде зафіксовано, ви отримаєте рекомендації, що можна зробити та як діяти.

Телефонуйте!

Також ви можете повідомити про свій випадок, заповнивши форму

Опишіть коротко, що у вас сталося, залиште контакт для зв'язку, і ми розглянемо вашу скаргу.
Поделиться информацией в 1 клик