Будучи громадською правозахисною організацією, ГКПЛ намагається надавати посильну допомогу тим людям, хто постраждав від психіатрії і чиї права були порушені. Ми не надаємо юридичні послуги, але допомагаємо тим, хто готовий відстоювати свої права і домагатися справедливості. Ми запрошуємо до співпраці для захисту прав людини в області душевного здоров’я громадські організації, правозахисників, юристів, викладачів, чиновників, суддів і експертів у своїх областях.

ГКПЛ має мету вносити зміни в законодавство, щоб права людей в психіатрії не порушувалися і душевне здоров’я не знаходилося під постійною загрозою із-за зловживань в цій сфері. Ми вже ініціювали і допомогли розробити і прийняти ряд важливих законопроектів і продовжуємо збирати прецеденти і корисні для успішної роботи дії.

Рубрика призначена як для фахівців в області права і законів, так і для простих громадян, що опинилися в складній ситуації через втручання в їх життя психіатрії.

Якщо вам потрібна допомога в захисті від психіатрії, ви можете подивитися рекомендації юриста в цьому розділі або звернутися на гарячу лінію ГКПЛ за тел.
+38 (067) 465-3305
+38 (066) 803-5583
info@cchr.org.ua

Поделиться информацией в 1 клик