Як психіатрія використовує армію задля своїх експериментів. Документальний фільм

Сьогодні Збройні Сили Україні роблять неможливе, зберігаючи та захищаю нашу волю та незалежність. Події останніх кількох років показали, що АРМІЯ все ще необхідний атрибут державності в сучасному світі. Військові  боронять нас та інтереси і цілісність нашої держави. Держава повинна про них піклуватися і ми можемо в цьому допомогти, поширюючи правду про загрозу, яку для армії несе психіатрія.

Фільм «Прихований ворог» розповідає про те, як з’явився діагноз ПТСР і чим втручання психіатрії обернулося для армії США. Інтерв’ю більш ніж з 80 солдатами і фахівцями в галузі медицини, реабілітації, соціальними працівниками та правозахисниками. Зараз ми маємо небезпеку, що подібний експеримент зацікавлені особи спробують провернути і в армії України. Для них не існує кордонів ні державних, ні правових, ні моральних.

Фільм викриває таємну операцію психіатрії та справжню причину масових самогубств військовослужбовців.

Кожен день 23 ветерана або солдата армії США здійснюють самогубство …

Безперечно, участь у бойових діях – це надзвичайно складна та небезпечна робота, яка позначається на психологічному стані людини. Але досвід американських військових показує, що справжні проблеми відбуваються, коли психіатри починають називати цей стресовий стан хворобою і «лікувати» його хімічними препаратами.

Неадекватна поведінка, алкоголізм, вживання наркотиків, агресія, побутове насильство, самогубства – солдати, які отримали діагноз ПТСР і вживали психотропні препарати, виявляли таку поведінку значно більшою мірою. Армія США в результаті такого «медикаментозного лікування» втратила більше особового складу, чим у бойових діях.

Насправді посттравматичний стресовий розлад – це не медичний стан і не те, що потрібно лікувати нейролептиками або антидепресантами. Це те, з чим потрібно працювати, застосовуючи психологічну підтримку, належний відпочинок, піклування та справжню турботу. Цим станом душі можна керувати без використання небезпечних ліків.Те що ПТСР потрібно лікувати психотропними препаратами – міф, створений психіатрією заради величезних прибутків.

Також документальну стрічку «Прихований ворог» можна перегляньте на нашому YouTube каналі. Вона викриває таємні плани психіатрії у використанні армії як полігону для руйнівних експериментів.

Якщо у вас відбулися неприємні випадки з психіатрією, заповніть, будь ласка, форму

Опишіть коротко що трапилося. Залиште контакт для зв'язку. Це конфіденційно

Також ви можете повідомити про несприятливу дію препаратів чи негативні наслідки лікування, або

Зателефонувати

+38 (067) 465-33-05,
+38 (067) 465-33-06
е-mail: info@cchr.org.ua

Поделиться информацией в 1 клик

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment