«Психіатрія: індустрія смерті» – це пересувна виставка, яка створена за мотивами музею, розташованого в Міжнародному центрі ГКПЛ в Голлівуді, штат Каліфорнія. Її стенди уявляють документи і свідчення про те, як психіатрія витягає величезні прибутки, наражаючи своїх пацієнтів на смертельну небезпеку. Важлива частина виставки – однойменний документальний фільм, що розкриває кожен аспект цієї цинічної індустрії, замовчуваний і приховуваний психіатрами від суспільства.

Документальний фільм “Психіатрія: індустрія смерті”, вступ..


Проект широко представлений в США, країнах Європи, Ізраїлі і перша виставка в Україні відбулася 11 грудня 2013 року. Більше 10 000 людей відвідали виставку за три тижні. Представники законодавчої влади, правозахисники, лікарі, учені, студенти, журналісти і прості люди отримали правдиву інформацію про історію психіатрії, її зловживання і злочини, за які вона повинна нести відповідь.

Виставка наочно показує шкідливість психіатричних практик, жорстокі пристосування для «лікування», розкриває минуле і сьогодення психіатрії. Документальні фільми підтверджують згубний вплив теорії і практики психіатрії на людину впродовж останніх 300 років.

На стендах розкривається той факт, що психіатрія – це безжальна, шокуюча своєю жорстокістю індустрія, мета якої мільярдні прибутки, а пропонована ними «допомога» часто призводить до моральної і навіть фізичної смерті пацієнтів.

Виставка регулярно проводиться в містах України, тричі була в Києві, виставлялася в Одесі і Харкові. Ви можете відвідати її і побачити своїми очима, як психіатрія руйнує молоде покоління і суспільство в цілому, як знищує творче начало і губить таланти. Світ втратив справжніх зірок, таких як Курт Кобейн, Мерлін Монро, Ернест Хемингуэй, через бездумне психіатричне втручання в їх життя.

Статистика досягнень психіатрії

    • Близько 350 мільярдів доларів щорічно отримує психіатрична індустрія. При цьому 100 000 людей за цей же час помирають в «психлікарнях» по всьому світу.
    • 2 000 000 солдатів і ветеранів у всьому світі вживають психіатричні «ліки» і 23 людини щодня здійснюють самогубство.
    • 20 мільйонів дітей приймають психотропні препарати. Це стає причиною насильства, залежності, раптової смерті від серцевих нападів, інсультів або задухи і дитячих самогубств.
    • Від електрошоку щороку гине приблизно 10 000 чоловік. Психіатри вбивають їх, випалюючи мозок струмом з напругою 460 вольт.
    • Згвалтували від психіатрів і психологів піддалися не менше 250 000 жінок. 10-25сихиатров здійснюють сексуальні посягання на своїх пацієнтів. П’ять з сотні жертв є неповнолітніми.

На кожній виставці ГКПЛ України отримує від 30 звернень постраждалих громадян, які розповідають свої реальні історії згубного знайомства з психіатрією. Результатом стало те, що в 2018 році виставку доповнив стенд про злочини психіатрії в Україні. Його доповнюють десятки документальних сюжетів, створених у рамках журналістських розслідувань центральними телеканалами країни.

Виставка «Психіатрія: індустрія смерті» привертає увагу суспільства до проблеми, викликаючи значний резонанс. До 2 000 чоловік щодня проходять через експозицію. Сьогодні на ній представлені шість повнометражних документальних фільмів, грунтованих на інтерв’ю більше 200 експертів з різних областей і жертв психіатрії. Виставка являє собою чудове джерело достовірної інформації про минуле і сьогодення психіатричних методів поводження з людьми.

Поделиться информацией в 1 клик