Залиште ваш відгук про співпрацю з Громадянською комісією з прав людини

Якщо ви зверталися до ГКПЛ, або дізналися з наших матеріалів щось корисне для себе, або отримали допомогу від нас чи зрозуміли як вам діяти в складної ситуації, напишіть, буд ласка, про це свою думку.

Якщо ваша справа зараз на розгляді, ви також можете залишити свої побажання або зауваження для покращення нашої роботи, як громадської організації.

Наша головна мета – це, в першу чергу, просвітницька діяльність. Ми даємо взнати і зрозуміти, якими можуть бути наслідки психіатричного втручання в душевне здоров’я людини. Це завжди від’ємний результат – гірше, ніж було.

Також ми намагаємося знаходити рішення у таких складних питаннях, як:

 • Що робити людям, які мають справу з не зовсім адекватною поведінкою родичів.
 • Де межа відповідальності особистості, якщо вона, нібито не в собі, творить злочин, і чи вирішує психіатрія та її методи це питання, або вона його погіршує.
 • Як захистити свої права, якщо вам погрожує втручання психіатрії в ваше життя.
 • Що може зробити людина, якщо вона опинилася у психлікарні необґрунтовано, відчуває тиск з боку психіатрів або погрози чи жорстоке поводження.
 • Чи може людина відновити свою дієздатність.
 • Який вплив на людину створюють психіатричні ліки та методи загалом.
 • Як захистити своє життя та честь, якщо хтось намагається за допомогою психіатрії зробити людину божевільною і ще багато питань, пов’язаних з порушенням прав людини з боку психіатрії.

Щоб залишити свій відгук, напишіть коментаря нижче, ми його розглянемо і опублікуємо.

Бережіть себе та своїх близьких!

 

Поделиться информацией в 1 клик

4 коментарі

 1. Доброгоо дня!
  Перше хочу подякувати пану Миколі, саме він показав мені що можливо добитися правди. Також дуже важливо те що Ви робите, цей сайт надія для тих хто пережив насилля від “медицини”! Я вдячний що Вам не байдуже моє життя і таких самих як я!!!

  • Дякуємо вам за відгук. Так, якщо людина бажає щось з цим зробити, ми можемо допомогти

 2. Дуже дякую пану Миколі за підтримку та консультації з приводу звернень до психіатричної лікарні!
  Ви допомагаєте людям отримати більше інформації щодо закладів такого типу, щоб не скалічити своє життя та головне – здоров’я!

  • Дякуємо за відгук! Завжди раді допомгти в справі захисту прав. Звертайтеся, розповідайте про нас. Сьогодні багаьом потрібна допомога!

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment