Психіатричні або психотропні (що змінюють поведінку, свідомість) препарати психіатр прописує після того, як ставить діагноз. Це виглядає логічно, дуже схоже на медицину, але має дві корінні відмінності.

Перша відмінність в тому, що діагноз ставиться виключно на основі суб’єктивного судження самого лікаря-психіатра. Підтвердити або спростувати такий діагноз не можливо, тому що тут не використовуються ані аналізи, ані рентген, ані МРТ, і ніякі інші способи діагностування, властиві медицині. Тільки особиста думка психіатра, причому у різних психіатрів вона може бути досконало різною.

Діагноз ставиться на підставі «Керівництва з діагностики і статистики», куди більшість вигаданих розладів вносилися простим голосуванням, на рівні «а чи не додати нам сюди ще». Тому в нім «психічним розладом» вважаються природні реакції людини на життя, а також якісь особливості поведінки.

  • Ви хвилюєтеся перед важливою зустріччю – означає у вас тривожний розлад;
  • засмучені сваркою з близьким – у вас депресія;
  • п’єте багато кави – це манія.

Все що завгодно психіатр може назвати хворобою.

Дивіться документальний фільм «Керівництво з діагностики і статистики: жахливий блеф психіатрії».

Друга відмінність – це те, що психотропні препарати, нейролептики, антидепресанти, антипсихотики, транквілізатори, протитривожні засоби і інше не відповідають класичному розумінню ліків. Вони нічого не лікують, а лише пригнічують симптоми, і при цьому більшість з них є наркотичними речовинами.

Якщо у вас застуда, то аналізи покажуть наявність бактерій або вірусів, і ліки (антибіотики) націлені на їх знешкодження, що знову можна побачити по аналізах. Психотропні препарати можуть давати лише тимчасову ейфорію, після якої настає погіршення стану, або повністю паралізувати людину, як галоперидол або аміназин.

Крім того, будь-який з психіатричних препаратів украй небезпечний своїми побічними ефектами, порушує нормальну діяльність організму і викликає такі прояви, як невмотивована агресія, схильність до суїциду і глибока депресія.

Читайте історії постраждалих від психіатричного лікування, і який вплив на них створили психотропні препарати.

Що може бути причиною психічних розладів.

До 80% симптомів, які психіатр назве проявом психічного розладу, мають причиною не діагностоване фізичне захворювання. Це може бути гострий дефіцит вітамінів внаслідок тривалого стресу або прихованої інфекції, порушення гормонального балансу, наявність активних паразитів (наприклад, токсоплазма), не досить здоровий спосіб життя або загострення хронічного захворювання.

Якщо виявити таке захворювання через обстеження не у психіатра, а у звичайного лікаря соматичного профілю і пролікувати його традиційною медициною, то усі симптоми «психічного розладу» зникнуть самі по собі. Якщо почати лікувати психіатричними методами і препаратами, стан може значно погіршитись, а негативні побічні ефекти остаточно зруйнують нормальну роботу систем організму.

Якщо ви вже приймаєте, але хочете відмовитись від прийому психіатричних препаратів, нейролептиків або антидепресантів, будь ласка, зверніться до компетентного лікаря (бажано не психіатра, а терапевта чи нарколога), щоб процес проходив під його спостереженням. Відмова від препаратів може бути складнішою, ніж здається. Якщо у вас недостатньо інформації про те, як вони діють, без нагляду лікаря прояви, які виникають при відмові, не дозволять отримати позитивний результат.

Щоб ви могли краще зрозуміти, чому виникають ті або інші проблеми психічного здоров’я і як з цим можна справлятися без психіатричних експериментів над вашим життям, ми опублікували брошуру Міжнародної Громадянської комісії з прав людини «Альтернативні медичні рішення проблем психіатрії».

Читати брошуру «Альтернатива психотропним препаратам»

Поделиться информацией в 1 клик