Ідея психіатрів про те, що допомогти людині з психічним розладом можна лише постійним призначенням психотропних препаратів-нейролептиків виявилася неспроможною.

Нейролептики діють подібно до наркотичних речовин, можуть викликати короткострокову ейфорію з подальшим погіршенням стану. Або відразу чинити згубну дію, яка завдає шкоди фізичному здоров’ю і супроводжується неконтрольованими рухами, помутнінням свідомості, втратою орієнтації, нудотою, підвищеною збудливістю, збільшенням у вазі та інше.

Крім того, нейролептики і інші психіатричні препарати мають ряд негативних побічних ефектів, включаючи глибоку депресію, невмотивовану агресію і схильність до самогубства.

Повідомте про несприятливу дію препаратів чи негативні наслідки, заповнивши форму нижче. Також ви можете описати ситуацію, яка у вас сталася, і ми розглянемо вашу скаргу.

Опишіть коротко вашу ситуацію, вкажіть які препарати ви приймали, впродовж якого часу і які при цьому випробовували несприятливі дії. Також можете вказати свій телефон для зв'язку.
Поделиться информацией в 1 клик

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment