Дійте !!!

Наша мета – реформи, які так необхідні суспільству. Реформи законів, які дозволять змінити ситуацію зі зловживаннями психіатрів в області душевного здоров’я. Для цього ми взаємодіємо з правозахисниками, юристами, адвокатами, журналістами і прокуратурою.

Зробіть пожертву:
Завдяки вашим пожертвам ГКПЛ може продовжувати виконувати її життєво важливу роботу і проводити кампанії на захист прав людини. Ви можете зробити разове пожертвування, робити щомісячні внески або стати членом ГКПЧ  

Поширюйте відео і публікації ГКПЛ:

Ви можете поширювати відео і публікації, замовляючи їх у нас на сайті, або просто даючи посилання на ці матеріали. У нас також є публікації і звіти, які ви можете вільно завантажувати з нашого сайту і поширювати.  

Просвітницький набір ГКПЛ:
тепер безкоштовний для всіх викладачів, новий просвітницький набір «Маркетинг безумства» включає фільм з 13 частин, матеріали для проведення семінарів, брошури та багато іншого. Донесіть до ваших учнів правду про небезпеку психіатричних препаратів. 

Повідомте про будь-яких зловживань у сфері охорони психічного здоров’я (підсаджування на препарати, електрошок, примусова госпіталізація, тощо.), заповнивши форму повідомлення про зловживання.

Опишіть коротко, що у вас сталося, залиште контакт для зв'язку, і ми розглянемо вашу скаргу.
Поделиться информацией в 1 клик

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment