Міжнародний проект «Голоси за Людство» розповів про досягнення Громадянськой комісії з прав людини в Україні на каналі ScientologyTV.

Шість років роботи цієї правозахисної громадської організації в Україні зробили значний вплив на область душевного здоров’я. Одним з результатів стал ряд важливих змін в законодавстві, завдяки яким отримали захист громадяни, що потрапили під згубний вплив психіатрії.

 

З 2103 року Антон Баталин і Анастасія Вилинская борються з психіатричним насильством в Україні, викриваючи практику примусу людей до психіатричних установ заради прибутку. Їх робота привела до посилення правового захисту усіх українців.

ГКПЛ була створена в 1969 році. Її засновниками виступили Міжнародна Церква Саентологии і професор психіатрії у відставці, доктор Томас Сас. Відтоді були задокументовані тисячі випадків по всьому світу, що підтверджують, що психіатричні препарати і жорстокі методи психіатричного впливу на людину, під виглядом лікування призводять до справжнього безумства і провокують насильство.

Мільйони життів були врятовані і величезна кількість людей змогла уникнути безглуздого насильства. Сьогодні групи ГКПЛ працюють в 34 країнах на кожному континенті.

В Україні, за часів серйозних змін тема прав людини в області душевного здоров’я стоїть як ніколи гостро. Це стосується кожного громадянина, і особливо тих, хто несе службу у збройних силах. ГКПЛ України активно співпрацює з лікарями, юристами, законодавчими органами, громадськими організаціями і окремими громадянами, допомагаючи створювати безпеку людей у сфері душевного здоров’я.

Якщо ви, ваші близькі або знайомі зіткнулися з порушенням прав, примусом, насильством, шахрайством або жорстокістю в психіатрії, повідомите про це в Громадянську комісію з прав людини по тел.
38 (066) 803 5583
38 (067) 465-3305
info@cchr.org.ua

 

Поделиться информацией в 1 клик

4 коментарі

    • ПОМОГИТЕ ЗАЩИТИТЬ СЕБЯ И СВОЁ ПСИХОЛОГИЧЕСКОЕ ЗДОРОВЬЕ ОТ ПОСЯГАТЕЛЬСТВ ЛЖЕ ДОКТОРОВ И ВНУШЕНИЯ МОИМ РОДИТЕЛЯМ НЕСУЩЕСТВУЮЩИХ БОЛЕЗНЕЙ

    • Звоните на горячую линию!
      +38 (067) 465-3305
      +38 (066) 803-5583

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment