Велика частина випадків, коли так чи інакше в області душевного здоров’я порушуються права людей, пов’язані з тим, що вони не знають про ситуацію, яка існує сьогодні в психіатрії. Мета виставки – дати людям ці дані. Міжнародна Громадянська комісія з прав людини збирала факти багато років. За п’ять років ГКПЧ України зібрала достатньо фактів про злочини психіатрів в нашій країні.

В період активних реформ в медицині і охороні здоров’я Громадянська комісія з прав людини України – ГКПЧ намагається якомога повніше представити дійсну картину в області душевного здоров’я для чиновників і законодавчої влади. Проблеми в психіатричній системі мають глобальні масштаби повинні бути врегульовані максимально швидко і ефективно.

Експозиція виставки представляє історію зародження психіатрії, безсторонні факти її розвитку, про які мовчать, етапи проникнення психіатрів в усі сфери життя і неймовірні масштаби руйнування.

В программе выставки нон-стоп демонстрируется одноименный фильм «Психиатрия: индустрия смерти». И запланированы целевые показы документальных фильмов о проникновении смертельной психиатрической практики в армию, социальные институты и юриспруденцию.

Поделиться информацией в 1 клик