Чому ГКПЛ домагається заборони електросудомної терапії

Причина проста – електрошок руйнує мозок та психіку людини і може вбити. Психіатри розхвалюють цей метод, як «науковий» та «терапевтичний», але ЕСТ (електросудомна терапія) є такою ж «витонченою та корисною» для здоров’я процедурою, як удари кувалдою.

Під час електрошоку через мозок пацієнта пропускається електричний струм із напругою від 180 до 460 вольт. Клітини мозку просто перетворюються на попіл. Це викликає моторошні судоми, схожі на епілептичний напад, від яких у пацієнтів навіть ламаються кістки.

Психіатри вважають, що цей шок із судомами змінюватиме поведінку людини на краще. Насправді люди втрачають пам’ять, перестають впізнавати близьких і втрачають елементарні життєві навички. Електрошок – найдешевший і найефективніший спосіб перетворення людини на «овоч». Жертвами ЕСТ часто стають жінки та люди похилого віку.

Серед людей похилого віку, які випробували ЕСТ, помирає кожен двохсотий. У доповіді уряду штату Техас за 1993 рік повідомлялося, що один із 197 пацієнтів помирає протягом двох тижнів після отримання такого лікування. Дослідження показують, що електрошок викликає незворотне ушкодження мозку, погіршення розумових здібностей та смерть.

Електросудомна терапія має брудну історію використання як знаряддя тортур та інструмент контролю розуму.

Коли ви маєте справу з беззахисними людьми, які відчайдушно потребують допомоги, використання ЕСТ не є просто зрадою. Це злочинний напад.

Психіатри, які застосовують його, щоб заробляти собі на життя, матеріально зацікавлені у тому, щоб брехати про його наслідки. Тільки у США застосування ЕСТ приносить психіатрам близько П’ЯТІ мільярдів доларів на рік.

Дивіться новий документальний фільм, що шокує своєю правдою, «Терапія або тортури: правда про електрошок».

ГКПЛ про електрошок

Інші часті питання.

 

Поделиться информацией в 1 клик

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment