Чи варто звинувачувати у всьому фармацевтичні компанії

Психіатричні препарати незаконно продавати без рецепта. Фармацевтичні компанії наймають психіатрів, щоб рекламували такі препарати всім, хто міг би їх прописувати. Цей бізнес приносить фармкомпаніям мільярди.

Психіатри натхненно рекламують психотропні препарати серед колег, переконують решту медицини в їх ефективності та підписують своїм ім’ям псевдо наукові дослідження для різних журналів, у яких навіть не брали участі. За це психіатру із високими званнями фармацевтичні компанії виплачують до півмільйона доларів на рік.

Через відсутність чітких критеріїв діагностики та очевидних фізичних симптомів, сфера душевних переживань дає величезні можливості для «торгівлі хворобами». Будь-яку небажану поведінку можна назвати розладом та запропонувати препарат для лікування. Через активну рекламу багато людей починають думати, що у них проблеми і вимагають «таблетки для вирішення».

Різні типи людської поведінки психіатрія репрезентує «хворобами» або «розладами». Немає жодного аспекту поведінки, який не може класифікуватися психіатрами як «психічні розлади»:

  • мігрень – це «больовий розлад»,
  • непосидюча або надмірно захоплена грою дитина «гіперактивна»,
  • людина, яка курить або п’є каву, страждає на «розлад на ґрунті нікотинової залежності» або «кофеїнової інтоксикації»,
  • ви заїкаєтеся – це психічне захворювання,
  • у дитини низькі оцінки з арифметики – це «арифметичний розлад, пов’язаний із розвитком»,
  • підліток сперечається зі своїми батьками – це «розлад опозиційно-зухвалої поведінки».

Такий підхід дозволив союзу фармацевтичних компаній із психіатрами створити ринок збуту, який приносить до 150 000 доларів щохвилини.

Незважаючи на те, що психіатри вже мають довгу задокументовану історію невдач у лікуванні розумових розладів, а фармацевтичним компаніям доводиться визнавати небезпечні побічні ефекти психотропних препаратів через судові позови, їхні спільні рекламні зусилля призводять до того, що психіатричні ліки сьогодні можуть виписати навіть звичайні лікарі.

Ви можете повідомити про несприятливий вплив прописаних вам психотропних препаратів, заповнивши форму зворотного зв’язку.

Опишіть коротко вашу ситуацію, вкажіть які препарати ви приймали, впродовж якого часу і які при цьому випробовували несприятливі дії. Також можете вказати свій телефон для зв'язку.

Інші часті питання.

 

Поделиться информацией в 1 клик

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment