ГКПЛ не є медичною чи юридичною організацією

ГКПЛ не дає самостійних рекомендацій медичного чи юридичного характеру. Однак ми тісно співпрацюємо з юристами та лікарями та підтримуємо методи медичного, але не психіатричного лікування. Як наглядовий орган ми стежимо за дотриманням законності у психіатрії.

Численні дослідження показують, що не виявлені і не проліковані відповідним чином хвороби тіла або інші проблеми здоров’я можуть виявлятися в такій формі, в якої психіатр побачить симптоми психічного розладу.

Будь-якій людині, яка вважає, що вона «психічно хвора» або хтось намагається її в цьому переконати, слід звернутися до компетентного лікаря не психіатричного профілю та переконатися, що у неї немає прихованого захворювання, яке лікується звичайними медичними методами.

До 80% випадків, коли фізичний стан людини приведено в норму, виліковано хворобу тіла, яка раніше не діагностувалася, упорядковано спосіб життя, врегульовані питання з харчуванням, сном і відпочинком, симптоми психічного розладу зникають.

Також ви можете ознайомитись з документом альтернатива психіатричному лікуванню.

Кожному, хто сам особисто чи знає будь-кого, хто став жертвою фізичного чи сексуального насильства з боку психіатрів, ГКПЛ наполегливо рекомендує повідомляти про це правоохоронним органам.

Також ви можете повідомити про випадок насильства або зловживання, заповнивши форму зворотного зв’язку. Ми розглянемо ваше звернення та зможемо дати консультацію, як вам у цьому випадку діяти, щоб захистити свої права чи життя.

Опишіть коротко, що у вас сталося, залиште контакт для зв'язку, і ми розглянемо вашу скаргу.

Інші часті питання.

 

Поделиться информацией в 1 клик

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment