Чи виступає Церква Саєнтології проти психіатрії

У 1969 році, коли Церква Саєнтології заснувала Громадянську комісію з прав людини, жертви психіатрії не мали жодних прав та можливості висловитися.

  • Кожні 40 секунд когось примусово поміщали до психіатричної клініки.
  • Щороку 1 000 000 людей зазнавали електрошоку.
  • Понад 180 000 000 людина використовують прописані психотропні препарати і 20 000 000 їх діти.

«Лікування» було варварським та його єдиною метою було створення тихих слухняних пацієнтів. Їх піддавали електрошоку без анестезії у покарання за погану поведінку. Використовуючи лоботомію та інші психохірургічні процедури, психіатри руйнували мозок пацієнтів, виявляючи повну зневагу до їхнього життя.

Над тими, хто отримував таку психіатричну допомогу, безжально проводилися експерименти з використанням психотропних препаратів, терапевтичний ефект яких не був доведений.

Засновник Саєнтології Л. Рон Хаббард був одним із перших, хто не відвернувся від мерзенних злодіянь, що творилися в психіатрії. З кінця 40-х років XX століття він спостерігав за бездумними злочинами психіатрів проти людей.

Пізніше він написав

Церква Саєнтології ніколи не рекомендуватиме, і насправді не буде миритися із застосуванням психіатричних методів, таких як електрошок, у політичних цілях, і різко засуджує фашистський підхід психіатрії до душевного здоров’я, суттю якого є винищення душевнохворих.

ГКПЛ була сформована з метою розслідування та оприлюднення порушень прав людини в психіатрії та упорядкування сфери лікування розладів розуму.

Інші часті питання.

 

Поделиться информацией в 1 клик

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment