У чому полягає діяльність Громадянської комісії з прав людини

Тисячі людей щорічно звертаються до ГКПЛ, щоб повідомити про зловживання і злочини в психіатрії.

  • Неправомірне позбавлення волі через примусове поміщення в психіатричні лікарні
  • шахрайство з майном і нерухомістю пацієнтів
  • сексуальне насильство
  • нелюдяне поводження  і жахливі умови в психіатричних закладах.

ГКПЛ документує такі зловживання і злочини і допомагає людям передати такі відомості відповідним органам влади.

Комісія також проводить широке розслідування діяльності психіатрів, виявляючи випадки шахрайства із страховками і пенсіями пацієнтів, високий рівень смертності в психіатричних закладах, необґрунтоване навішування діагностичних ярликів на дітей – «дитина з психічними відхиленнями», і підсаджування на психіатричні препарати мільйонів людей.

Останні десять років розслідувань, проведених ГКПЛ, привели до судової відповідальності тисяч психіатрів, психологів і працівників сфери охорони психічного здоров’я. Це підштовхнуло законодавців і страхові компанії до того, щоб припинити фінансування злочинних психіатричних практик і почати проводити закони про захист громадян від зловживань в психіатрії.

Завдяки діям ГКПЛ були врятовані тисячі жертв психіатрії, відновлені законні і громадянські права пацієнтів, ухвалені справедливі і гуманні закони про психіатричну допомогу, які обмежують довільне застосування електрошоку і психохірургії і забороняють використати ці дикі методи на дітях.

У законодавство різних країн були внесені зміни, по яких випадки сексуальної агресії психіатрів до пацієнтів розглядаються як кримінальні злочини. Сотні людей, що вижили після того, як вони потрапили в руках психіатрів, отримали компенсації за нанесені їм втрати сумою в десятки мільйонів доларів.

Ви можете повідомити про випадок, зловживання, насильство або порушення ваших прав в психіатрії, заповнивши форму зворотного зв’язку.

Опишіть коротко, що у вас сталося, залиште контакт для зв'язку, і ми розглянемо вашу скаргу.

Інші часті питання.

 

Поделиться информацией в 1 клик

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment